blog hosting

W Biznes ,Tagi: ,
1

Nie jestem prawnikiem, mam pożyczka oraz specjalistyczne skierowania orzeczenia (wyrok, i Broker Filia Collection). Ten artykuł jest moje sformułowanie, z mojego doświadczenia w Kalifornii, a prawo są różne w każdym stanie. Gdyby potrzebujesz porady prawnej ewentualnie strategii wykorzystania, prosimy skontaktować się spośród prawnikiem. Co gdyby ma się dłużnika, zaś ich nie-dłużnika lepsza połowa złożyła nauka umoralniająca o Podział 7 no-BK ochrony aktywów Związkowy zdanie? Co zdziałać, jeśli po prostu nie-dłużnik towarzysz życia złożył nauka umoralniająca o bankructwo, tudzież małżonek-dłużnik nie presell page spis
?

Jak wolno wyegzekwować werdykt przeciw małżonkowi dłużnika, jeśliby ich nie dłużnik małżonka wystąpiła o ochronę BK, ewentualnie wprzódy rozładowany swoich długów w upadłości? Kiedy to ambarasować niejaki próbuje egzekwować decyzja spośród braku jakość BK nieruchomości wspólnoty opartej połowica dłużnika?

Po nie-dłużnik małżonka rozpoczęła BK, względnie nuże rozładowany swoich długów; próby spełniają partnerka dłużnika długu w środku pomocą właściwości Gmina stała mieszkaliśmy (zakazane i nielegalne).

Małżonek dłużnika jedynym zaś odrębną właściwość jest na ogół dający się wykorzystać gwoli opłat spłacać decyzja. Powinno się tymczasem utrzymywać się na domiar tego pomnieć, aby nie burzyć złożyć zamówienie BK sądu zaś uczynić pracę domową. Z maleńkiej wyroku względnie podczas gdy trasat egzekwowany jest oraz pozostanie złamał, to przypadkiem istnieć najlepiej zrezygnować, natomiast zapomnieć o wyroku.

BK naruszenia bytność być może donieść surowe kary, w takim razie należy zadbać, aby szeryfów względnie marszałków na to samo ozdabiać nie dischargeable tudzież / względnie nie przebywali aktywów. Dla dodatkowego bezpieczeństwa, youshould wygrywać podwójnie pewny których aktywa są legalnie i istotnie dostępne zupa. Odpowiedni strategia spostrzegać poprzednio skokiem, jest w ciągu pomocą sposób dłużnika (często z prośbą o obsługiwanie dokumentów). Zakończenie ten realizowany jest poprzez planowanie i odsiaduje OEX (Order stawienia się na badanie) na dłużnika.

W przypadku upadłości jest zaangażowany, owo bardzo zgodny propozycja, żeby nasamprzód utrzymywać się przyzwolenie od BK sądu, przedtem próbuje wszelkich rozpoznanie odzysku względnie działań przeciw dłużnikowi wyrok.

Aby przynieść ulgę w ustaleniu, co się obecnie lub w przyszłości polityka egzekwowanie prawdopodobnie znajdować się, można począć od czasu żądania sądu upadłościowego o zgodę (zgoda) ich zdanie upadłościowy, tak aby umożliwić Ci trwać sądu państwowego wydane OEX (Order stawienia się na badanie) , doręczone dłużnikowi, z dołączonym (przynajmniej w Kalifornii) zastawem OEX przeciwko tylko majątku małżonka dłużnika odrębna a jedynym.

W większości państw, odsiaduje OEX na dłużnika z tytułu wyroku rozpoczyna zastaw ich majątku osobistego własności. W Kalifornii, odsiaduje OEX na żona dłużnika spośród tytułu wyroku tworzy 1-rok cichą zastaw wszelkie osobiste (jednak nie real-estate based) natomiast mienia społeczności podzielane przy użyciu drugiego połowica, jeśliby nie przebywał za pośrednictwem ochronę BK.

Dłużnik z mocy wyroku, natomiast ich towarzysz życia posiada setka odsetek udziałów w ich niepodzielnego majątku wspólnocie małżeńskiej aktywów, istotnie jak mucha w smole, gdy pozostają małżeństwem innego. W stanie mienia gminy, jak jeden spośród małżonków za długi są odprowadzane za sprawą plajta, nieruchomości społeczność, która została przejęta wstępne petycji (i z reguły pre-rozładowania), jest niezrażony na pobrać ze względu na "Phantom absolutorium" stworzonej za pomocą obowiązujące prawo. (Nie jestem prawnikiem).

Słowo "phantom" w zdaniu: "absolutorium phantom" oznacza, że ​​w krajach wspólnoty własności, nie przypuszczalnie egzystować dodatkowa opieka BK po jednym małżonkiem plików do ochrony poprzednio upadłością, które mogą bronić majątku drugiego partnerka dłużnika z tytułu wyroku. Przeważnie "zrzuty fantomowe" występują ale wręcz w społeczności własności stanów (obecnie Arizona, Kalifornia, Luizjana, Idaho, Nevada, Dziewiczy Meksyk, Teksas, Waszyngton, a bodajże Wisconsin).

Rozładowania phantom pojawia się, jak osobista natomiast nieruchomości oparte własnością wspólnoty staje się odporny na odzyskanie werdykt przeciw małżonkowi dłużnika, bo nie upadłość dłużnika partner posiada 100% natomiast niepodzielnych udziałów w majątku nieruchomości wspólnotowych natomiast iż połowica kredyt było rozładowany.
Dodaj Tag