Gej oraz lesbijka w świecie hetero

W Dla doroslych
0

gejAmerykańskie Towarzystwo Gejów i Lesbijek Psychiatrów zaświadcza, iż mimo opinii części ludzi iż orientacja seksualna jest wrodzona oraz stała, orientacja rozwija się podczas życia osoby. We łącznym oświadczeniu Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego również amerykańskich instytucji medycznych ogłasza się, iż różni ludzie w różnych momentach życia uświadamiają sobie, iż są heteroseksualni, homoseksualni alternatywnie biseksualni.

Nie ulega wątpliwości wskazania gej tudzież lesbijka dotyczą osób homoseksualnych. W raporcie Centrum Uzależnień oraz Zdrowia Psychicznego znajduje się informacja, iż u poniektórych ludzi orientacja seksualna jest stała i staje się stała w określonym momencie życia, u innych orientacja jest płynna oraz może zmieniać się przez całe życie. W testowaniu na 79 nieheteroseksualnych kobietach obserwowano, że w okresie 10 lat 2/3 zmieniało etykietę orientacji seksualnej, z czego 1/3 dwa bądź więcej razy.
Większa część kobiet identyfikujących się jako biseksualne identyfikowała się z niniejszą orientacją po 10 latach. 17% zmieniło pojęcie z biseksualistek oraz niedookreślonych na heteroseksualistki. 15% deklarujących się jako lesbijki w ostatniej rundzie pytań przyznało się do kontaktów erotycznych z mężczyznami w okresie minionych dwóch lat.
Lecz żadna z kobiet deklarujących na dobre heteroseksualizm nie sygnalizowała o kontaktach seksualnych z kobietą w okresie zeszłych dwóch lat doświadczenia.
Wszystkie kobiety stwierdzały zmniejszenie zapotrzebowania zachowaniami homoseksualnymi na korzyść postępowań heteroseksualnych.
Dodaj Tag