Miłość francuska również dla kobiet

W Dla doroslych
0

Miłość francuskaMiłość francuska względnie inaczej mówiąc seks oralny może być częścią gry wstępnej lub prowadzić do orgazmu. Potrzebuje jednakże większego zaangażowania emocjonalnego niźli rutynowy stosunek - musicie uwielbiać każdy centymetr ciała partnera, aby tak się nawzajem pieścić.

Mimo upływu czasu oraz modyfikacji naszego nastawienia do seksu stale jeszcze seks oralny traktujemy po trosze jak owoc zakazany. Miłość francuska ma coś z znajdowania sekretu, coś z przekraczania granic. Jeżeli należysz do wyszukanych kochanek, wiesz, iż to niezmiernie ekscytujący składnik miłości.
W niniejszy sposób możesz dać wyraz ukochanemu, iż tolerujesz każdy człon jego ciała. Lecz nie wszystkie kobiety tak sądzą. Niektóre po prostu nie lubią miłości francuskiej. Bez względu na to, w jaki sposób podchodzisz do rzeczonego typu seksu, ma on sporą zaletę - jest bezpieczny.
W czasie stosunku oralnego nie zajdziesz bowiem w ciążę, mniejsze jest także ryzyko, iż zainfekujesz się jakąś infekcją przenoszoną drogą płciową.
Co myślą o miłości francuskiej panowie, a co panie?
Do seksu oralnego mężczyzn nie trzeba skłaniać. Marzą, by być pieszczonymi w rzeczony sposób, nie mają również problemów z rewanżowaniem takiego rodzaju miłości. Docenia ją również sporo kobiet, głównie te, które nie sięgają orgazmu w okresie stosunku, za to bez problemu przeżywają szczytowanie podczas pieszczot oralnych łechtaczki. Niektóre z nas wciąż mają jednak skrupuły przed takimi pieszczotami.
Jednym nie przynoszą one zabawy, drugim wiążą się bez owijania w bawełnę z poniżeniem. Niekiedy jest to echo niedobrych wrażeń, o jakich nie sposób zapomnieć.
Dodaj Tag