Orgazm kobiety

W Dla doroslych
0

Wbrew pozorom kobiecy wytrysk jest możliwy. Niektórzy twierdzą czasem, że jest to tak na prawdę mocz. Chemicznie jest on zbliżony do płynu, który u mężczyzny produkuje prostata. Tylko nie ma w nim spermy.

Przecież jednak kobieta nie ma prostaty! I to do końca nie jest prawdziwe. Kilka lat temu uznano, że płeć piękna ma jej odpowiednik. Nie przypadkiem punkt G kobiety znajduje się w tym samym miejscu, co męska prostata. Jedna rzecz, bardzo istotna, odróżnia kobiety i mężczyzn: męski orgazm i ejakulacja następuje w tym samym czasie, zaś u pań nie ma reguły.

Najlepiej jednak sprawdzić w praktyce i przekonać się czy tak jest w istocie. Przed rozpoczęciem tego "testu" koniecznie kobieta musi wypróżnić pęcherz moczowy. Mężczyzna musi nie zapomnieć również, że kobieta musi być odpowiednio podniecona.

Pierwsze zadanie: odnaleźć punkt G. Wkładając - na głębokość w przybliżeniu jednego palca - jeden lub dwa wilgotne palce znajdzie go na przedniej ściance pochwy. Łatwo go odróżnić od reszty, bo punkt G ma inną strukturę od reszty mięśni pochwy, a łatwiejsze będzie to zadanie, gdy kobieta jest pobudzona, ponieważ staje się nabrzmiały.

Czas by zacząć dotykanie punktu G i koniecznie uważnie obserwować reakcje kobiety. Niekiedy kobieta może zacząć odczuwać potrzebę oddania moczu. Pusty pęcherz daje pewność, że to tylko takie odczucie. W żadnym przypadku nie wolno przerywać, a po uspokojeniu się wszystko stanie się normalne i do zaakceptowania. Kobieta musi być przez cały czas silnie podniecona, więc ciągle należy stymulować jej punkt G. Zaś ona musi oddać się biegowi wydarzenia i być zrelaksowana. Do samego finału.

Finał - wytrysk przezroczystego płynu. I - bądźcie pewni - nie będzie go mało.
Dodaj Tag