Swingers to znaczy tacy co uwielbiają swing

W Dla doroslych
0

swingersSwinging - sympatycy tego typu zabaw (swingers) uważają, iż jest to ich sposób na życie, jaki potrzebuje zaangażowania plus śmiałości. Według seksuologów, na eksperymentowanie z reguły decydują się osoby w wieku od 30 do 40 lat, o długim stażu małżeńskim, którzy poszukują oryginalnych bodźców.

Jednakże, aby swingować, należy znać zasady zabawy. Jeżeli chcesz brać uczestnictwo w zabawie, musisz przystosować się do panujących zasad – według doniesień organizatorów, w imprezach nie mogą brać udziału osoby samotne – jest to typ zabezpieczenia przed osobami, jakie mogą być zarażone chorobami wenerycznymi czy też wirusem HIV. Za udział w grupowym spotkaniu (swingers) musisz też zapłacić, zwłaszcza, o ile spotkanie organizuje wyspecjalizowana agencja, zapewniająca uczestnikom wikt plus nocleg.
"Swing to dla nas sposób na życie – jesteśmy stadłem od 10 lat i dawno temu już przestały nam wystarczać rozrywki we dwoje. Co drugi weekend jedziemy do znajomych na przyjęcie. Nie wymieniamy się jednak partnerami, a zaledwie patrzymy, jak to robią inni" – mówi kobieta bawiąca się w swingowanie.
"Niestety, gdy sytuacja naszych upodobań wyszła na jaw, sąsiedzi nie dali nam żyć. Ze względu na interes rodziców, przeprowadziliśmy się do Warszawy – tutaj nikogo nie ciekawi, kto odwiedza naszą sypialnię". Kobieta, która nie zgodziła się na wyjawienie nazwy miasteczka, z jakiego pochodzi, utrzymuje, że ten typ „zabawy” nie wpływa negatywnie na jej stosunki z mężem, lecz zna osoby, jakie na próżno zdecydowały się na takie przygody.
Wedle niej, na owego gatunku doświadczenia nie powinny decydować się pary, które mają problemy z poczuciem własnej wartości oraz są patologicznie zazdrosne o męża czy żonę. "Są dziewczyny, które po takim grupowym spotkaniu absolutnie się załamały i poczuły niechęć do swojego mężczyzny. To rozrywka dla twardych, a nie idealistów!".




Dodaj Tag