Wibrator dobry nawet na histerię

W Dla doroslych
0

wibratorChoć istnieje mnóstwo sposobów na zaspokojenie seksualne partnerki lub partnera, wielu ciągle szuka jakiejś odmiany. I wcale nie chodzi tu o ciągłe wymiany partnerów.


Do najpopularniejszych zabawek erotycznych należy wibrator. Niektóre wyglądem przypominają do złudzenia penisa, ale niektóre mają inne kształty. kształt, długość, moc wibracji - do wyboru! Nie są używane jedynie do własnej stymulacji, ale czasami także w trakcie zabaw dwojga osób.

Wibrator w XIX stuleciu uznawany był za lek na histerię. na podstawie ówczesnych badań doszli do przekonania, że dzięki orgazmowi kobietom o wiele szybciej przechodzą dolegliwości w rodzaju: ociężałość itp. Przed pojawieniem się wibratorów, orgazm wywoływano u kobiety... ręcznie, ale to jednak nie należało do lubianych obowiązków lekarzy, którzy skarżyli się, że zabiegi te długo trwają i są męczące. Fachowcy od tego typu "czynności" w ogóle nie łączyli tej "działalności" z seksem

Wibrator jako taki jeszcze do lat dwudziestych XX stulecia funkcjonował bez jakichkolwiek zastrzeżeń w powszechnym obiegu. Oferowano go jako przyrząd służący . Wibrator był 5. zelektryfikowanym urządzeniem domowy, tuż po wiatraku. Dzisiaj wibratory poukrywane są po szufladach, a kojarzone są zwykle z branżą erotyczną.

Gdy natomiast kobieta chce czuć w sobie coś realnego i żywego, a jednocześnie szuka nieco silniejszej stymulacji, można zaopatrzyć się w nakładki wibrujące nakładane na penisa. Działają w określonym czasie, a z wypowiedzi kobiet wychodzi na to, że doznania podczas seksu używając tej nakładki są lepsze, niż gdy się jej nie używa.
Dodaj Tag