dobre dowcipy

W Dowcipy
0

Jesteś postacią towarzyską? Nie? Jak uważasz, z jakiej przyczyny? Wielu ludzi zadaje sobie takie pytania i nie potrafią bezsprzecznie ustalić odpowiedzi z jakiego powodu ich "atrakcyjność towarzyska" nie jest na takim poziomie, który reflektowaliby zdobyć. Warto tu wniknąć wnikliwiej w jądro sprawy i przemyśleć co powoduje, że ludzie nas doceniają, czy też z jakiego powodu zdołają nas nie lubić. Wskazane jest przeanalizować z których powodów jesteśmy zapraszani na potańcówki i imprezy. Jeśli to poczynisz zastanów się, czy znaczenie może mieć tutaj Twoje poczucie humoru.

Każdy z nas specyficznie przyjmuje różnego gatunku kawały i dowcipy. Każdy może śmiać się z czego innego i inna rzecz może go rozśmieszać. Powinno się zatem zastanowić się jakie Ty masz poczucie humoru i czy odpowiada ono towarzystwu w jakim się znalazłeś. Należyty humor to tak w istocie fundament sukcesu na imprezach i zabawach. Ludzie uwielbiają się śmiać i słuchać jak ktoś opowiada dowcipy. Niemniej jednak żeby owo czynić wypada znać jakieś dowcipy i umieć się odkryć wśród ludzi.

Czasami pomocna może być pomoc speca, który pomoże Ci przełamać jakieś bariery psychologiczne, lecz częściej jest to po prostu brak obycia. Pamiętaj także, że ludzie lubią osoby, których życie jest fascynujące i ciekawe. Opowiadaj anegdoty i przygody z Twojego życia. Niemniej pod żadnym pozorem nie bujaj. To powinno zapewnić Ci szczęście w społeczeństwie.
Dodaj Tag