MD Studio - Kamerowanie Szczecin, Stargard Szczeciński, Kamerzysta

W Fotografia
0

Ekipa MD Studio zajmuje się wideofilmowaniem na obszarze całego województwa zachodniopomorskiego (przede wszystkim Szczecin, Stargard Szczeciński oraz okolice).


Specjalizujemy się w filmowaniu ślubów. Nasze filmy to połączenie przemyślanych ujęć, dobrze dobranych podkładów muzycznych oraz dynamicznego montażu. Efektem naszej pracy są projekty ślubne, które nie trwają w nieskończoność (średnia długość filmu to ok. 90 minut) i dzięki różnorodnym ujęciom nie nużą widza. Mówimy stanowcze nie kiczowatości i sztampie w filmach ślubnych, szanując jednocześnie tradycję i rejestrując wszystko to co istotne dla Państwa tego szczególnego dnia.

Przywiązujemy dużą uwagę do jakości naszych usług, dlatego też w naszej pracy stosujemy wysokiej klasy kamery HD oraz zewnętrzne rejestratory dźwięku, które zapewniają ostry jak brzytwa obraz oraz studyjną wręcz jakość dźwięku. Finalny materiał otrzymujecie Państwo na płytach Blu-Ray oraz DVD.

Oprócz filmów ślubnych zajmujemy się jednocześnie filmowaniem wszelkich imprez okolicznościowych takich jak studniówki, komunie, chrzty, uroczystości rodzinne, imprezy firmowe itp. Szczegóły naszej oferty znaleźć można na naszej stronie WWW.

Posiadamy upoważnienie do nagrywania uryczystości liturgicznych wydane przez Ośrodek Szkoleniowy Fundacji "Szczecińska" (szkolenia przeprowadzane na zlecenie Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej Szczecińsko - Kamieńskiej).Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Dodaj Tag