fotograf ślubny kraków

W Fotografia
0

Zgodnie z jedną z rodzimych tradycji branie ślubu w miesiącu, w którego nazwie nie ma ani jednej litery „r”, to pewny sposób na pecha. Jak długiego pecha? Tego nie wie nikt. Jesteśmy jednak pewni, że listopad jest tak samo sprzyjającym miesiącem na organizację ceremonii, co dowolny inny.

Gdy piszecie w Google frazę: zdjęcia ślubne Kraków,zapewne pomijacie w myślach możliwość zorganizowania wesela w listopadzie. Uważacie to odrażający, chłodny miesiąc – i wilgotny, i ponury, i bez białego puchu, co mogłoby poprawić atmosferę. Mamy zamiar przekonać was, że wasze myślenie jest po prostu nieprawidłowe.

Czemu warto wziąć ślub jesienią? Z przyczyn tylko praktycznych: ponieważ jest to wyjście mniej kosztowne i przystępniejsze niż ślub w innych porach roku. Młodych par jest mniej – z powodów. To zaś oznacza, że salę można wynająć po niższych cenach – jej właściciel chętnie zaoferuje rabat właśnie jesienią.

Ślub pod koniec roku warto brać również ze względu na mniej oczywiste zalety tego okresu. Na ulicach jest w tym czasie po prostu pięknie – oczywiście jeśli umiecie to dostrzec. Brązowe i żółte liście i czasami deszczowa atmosfera zapewniają magiczny nastrój – idealnie nadający się do celebrowania zaślubin w otoczeniu bliskich.

W kilku słowach: nie warto rezygnować z zaślubin w listopadzie ze względu na przesądy. Nie dość, że wasza ceremonia może stać się czymś wyjątkowym, to na dodatek za wesele zapłacicie bardziej przystępną cenę. Niekiedy wystarczy popłynąć pod prąd, aby odnieść liczne korzyści.
Dodaj Tag