najlepsze gry planszowe - carcassonne

W Gry
0

Jaki jest optymalny metoda spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi? Bądź doszliśmy do czasów, gdzie główną rozrywką jest wyposażenie komputerowy, oraz stosunki oparte są na programach gadu, skype, bądź w ciągu pomocą stron takich kiedy nk natomiast facebook. Czasami pożądane byłoby się zastanowić, czy spędzanie czasu poprzednio komputerem jest dobre?

Taką odskocznią odkąd wirtualnego świata mogą egzystować najlepsze gry planszowe. Kiedy byłem młodszy, to społem spośród kumplami spędzaliśmy faktycznie bez liku czasu na grach planszowych. Początkowe zwykłe bezmyślne rzucanie bryła tudzież próba aż do celu, w związki, jaki proszek więcej szczęścia, ów wygrał. Potem taktownie pojawiły się gry, które niechybnie jederman zna, natomiast chodzi mi o gry typu eurobiznes.

Dziś natychmiast mam więcej lat, jednakowoż modus spędzania czasu spośród przyjaciółmi się nie zmienił. Pomijając grą w karty, która jederman lubi w sąsiedztwie piwku są podobnie inne fajne gry planszowe. Niedawno odkryliśmy grę zwaną Carcassonne. Uciecha wybitnie z trudem wciąga. Polega pani na tym, iżby na początku sporządzić plansze spośród losowych kwadracików, na których znajdują się różne cenny, łąki, stare miasta oraz nawet pojedyncze klasztory. Celem tej gry jest konferencja jak najwięcej punktów na skroś zajmowanie pionkami tych pól i ich rozbudowę. Więcej nie będę zdradzał na przedmiot tej gry, dlatego że o bez liku ciekawiej się rozrywka, jeśliby się do czegoś dochodzi samemu a planuje odpowiednią strategie na następną rozgrywkę.

Drugą spośród gier, którą zgodnie z mnie wskazane jest sprawdzić jest rozrywka Dixit. Rozrywka wydaje się banalna, polega na tym, tak aby gracz, którzy w danej turze jest naprawdę zwanym bajarzem wybrał kartę zaś wydał fonia nie inaczej, aby inne osoby odgadły po przetasowaniu swoje karty. Zabawa jest ciekawa, natomiast spośród ludźmi, którzy prawidłowo się znają z trudem zyskać.
Dodaj Tag