Akcesoria sztuk walki

W Handel
0

W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę akcesoriów do sztuk walki oraz wiele ciekawych książek, które z pewnością poszerzą wiedzę teoretyczną każdego pasjonata wschodnich sztuk walki. Osoby trenujące różne sztuki walki jak Aikido znajdą coś dla siebie. Wystarczy tylko wejść na naszą stronę i wybrać towar który nas interesuje. BOKKEN.PL od początku swojej działalności posiada w ofercie judo gi z dobrego materiału wykonane z bawełnianego materiału o odpowiedniej gramaturze co gwarantuje nam długiego użytkowania. Nasze judo gi mają pas w komplecie. Dodatkowo dla trenujących aikido posiadamy naszywkę z odpowiednim kanji, oraz pas z haftem kyokushin.
Mimo że naszym profilem sklepu jest sprzedaż bokena do iaido i podobnych artykułów jak np: nunchaku czy pokrowiec na shinai, to w naszym sklepie jest broń do treningu, która jest przydatna w wielu sportach walki. Najskuteczniejszą i zarazem budzącą wielki zachwyt bronią jaką posiadamy w sklepie bokken.pl jest katana do treningu. Mamy wiele rodzajów katan wykonach z ze stali węglowej w różnych cenach i rożnym przeznaczeniu. Katany są dla początkującego jak i wprawionych adeptów sportów walki. W naszym sklepie kupisz katany kute Musaschi samurai, ronin czy do treningu cięć, oraz produkty firmy Dragon Sports i innych. Ciekawą bronią treningową jest nunchaku - ulubiona broń wielkiego mistrza jakim był Bruce Lee! Nunchaku na łańcuchu z uwagi na to, że jest u nas zakazane stało się modne pośród która wykonuje nim rożnego rodzaju tricki. My mamy na stanie nunchaku piankowe białe do którego można dokupić breloczek. Nunchaku z uwagi na że budzi przerażenie wśród ludzi jest dobrą alternatywą do samoobrony.
Sklep Bokken pewny sklep, a najlepszym dowodem na to są setki pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Proces składania zamówienia jest prosty i nie wymaga rejestracji. Po przyjęciu zamówienia do realizacji towar jest wysyłany możliwie jak najszybciej do klienta. Jest to również zasługa firmy kurierskiej GLS, która z nami współpracuje. A więc zapraszamy gorąco wszystkich zainteresowanych na naszą stronę i zakupów w naszym sklepie BOKKEN.
Dodaj Tag