Publikacje dotyczące Jana Pawła II

W Historia
0

W XXI wieku, bardzo popularną formą komunikacji z masowym odbiorcą stało się prowadzenie bloga. Wielu reporterów, polityków, czy też gwiazd show biznesu, prowadzi tego typu internetowy dziennik zawiadamiając o swoim życiu zarówno tym osobistym jak i zawodowym.

Dla ludzi, jakich interesuje dziennikarstwo śledcze, a także aktualna polityka, z pewnością bardzo ciekawym miejscem w sieci, będzie witryna internetowa, jaką prowadzić Szymowski. Jest to bardzo doświadczony dziennikarz, który ma na swoim koncie niezliczoną ilość publikacji w najpopularniejszej prasie, jak również jest autorem kilku ważnych książek. Jedną z nich jest zamach w Smoleńsku, która prędko stała się bestsellerem.

Jeśli interesuje nas nowoczesna polityka, jak i historia, chcemy przeczytać wiele rzetelnych komentarzy i opinii na temat aktualnych spraw dotyczących polityki krajowej jak i zagranicznej, napomknięty blog pana Szymowskiego będzie miejscem, które warto odwiedzać. Odmienną książką, jaką tworzył autor bloga, jest publikacja dotycząca Jana Pawła II, jak również służb bezpieczeństwa, które inwigilowały polskiego papieża. Jest to wyjątkowo ciekawa książka, z której dowiadujemy się wielu interesujących faktów.

Jeżeli interesujemy się historią PRL, wzmiankowana publikacja powinna znaleźć się na naszych półach już dzisiaj. Dziennikarz, starał się dojść do wielu prawdziwych źródeł informacji, dzięki czemu lektura o papieżu i SB dostarcza wielu znaczących wiadomości i rzuca światło na obce dotąd pytania. Dla wielu młodych ludzi, historia PRL, mimo że tak nieodległa jest wciąż wielką tajemnicą. Jeśli pragnęlibyśmy przybliżyć sobie zdarzenia które miały miejscem raptem kilka dekad temu, lektura przygotowana przez Szymowskiego będzie dla nas bardzo rzetelnym źródłem wiedzy.

Agenci SB kontra Jan Paweł II, to książkowa pozycja którą po prostu trzeba przeczytać. Blog prowadzony przez dziennikarza, jest zatem doskonałym miejscem w sieci, pełnym błyskotliwych komentarzy a także fascynujących artykułów. Jeżeli wcześnie nie znaliśmy Szymowskiego, warto nadrobić tę zaległość. Dziennikarz pochodzący z Krakowa, lecz już od ponad dekady mieszkający w stolicy, ma wielkie dziennikarskie doświadczenie, a zwłaszcza w dziedzinie dziennikarstwa śledczego czuje się wyśmienicie. Blog, to miejsce w sieci, które warto zapamiętać i regularnie sprawdzać jakie newsy przygotował dla nas dziennikarz. W czasach w których media są coraz bardziej uzależnione, kompetentny komentarz niezależnego dziennikarza z pewnością będzie źródłem wartościowej wiedzy.
Dodaj Tag