Dzisiejsze przedsiębiorstwa

W Inne
0

Zdecydowana większa część z ludzi uważa, iż korzystanie spośród Internetu w pracy w celach prywatnych nie jest niby złym, jeżeli nie przeszkadza w obowiązkach służbowych, np.: http://promocje.ej.waw.pl. Powyżej jedna druga badanych twierdzi, że jest owo potrzebne jak mgnienie oka odpoczynku. Zdaniem co drugiego respondenta korzystanie spośród Internetu w pracy w celach prywatnych jest normalne tudzież wszyscy, którzy mają taką wybór, korzystają w ów metoda z Sieci: http://promocje.ej.waw.pl/tatuaze-dla-kobiet/.

Relatywnie rzadziej badani internauci oceniają swoje działanie w charakterze behawior nieuczciwe w stosunku do pracodawcy natomiast niewłaściwe. W najmniejszym stopniu polscy internauci są przekonani o szkodliwym wpływie tego na realizację obowiązków służbowych. Zaledwie co piąty analizowany uważa, iż korzystanie z Internetu w celach prywatnych w godzinach pracy zawżdy negatywnie wpływa na jakość pracy.

Wyniki postępowanie pokazują i, ile godzin na dzień personel poświęcają na swoje sprawy. Co pozostały internauta korzystający Internetu w pracy deklaruje, iż korzysta spośród niego w celach prywatnych przeciętnie za pośrednictwem pół godziny, co szósty badany niemniej jednak przeznacza na ten finał dwójka godziny dziennie bądź więcej. Wskazania te mogą stanowić wszelako wielce zaniżone – przede wszystkim ze względu na obawy natomiast awersja do przyznawania się do niewłaściwego wykorzystywania firmowego łącza. Domysł to potwierdzają wyniki analogicznego pytania, tymczasem dotyczącego czasu poświęcanego na to za sprawą kolegów spośród pracy – tu już co trzeci respondent twierdzi, że są owo co bynajmniej para godziny na dzień.
Dodaj Tag