Inne przedsiębiorstwa

W Inne
0

Zdecydowana gros spośród ludzi uważa, że korzystanie z Internetu w pracy w celach prywatnych nie jest na miarę złym, jeśli nie przeszkadza w obowiązkach służbowych, np.: http://promo.ej.waw.pl. Ponad jedna druga badanych twierdzi, iż jest owo potrzebne w charakterze chwila odpoczynku. Zdaniem co drugiego respondenta korzystanie spośród Internetu w pracy w celach prywatnych jest normalne i wszyscy, którzy mają taką opcja, korzystają w ów tryb z Sieci: http://promo.ej.waw.pl/polecane-uczesania-na-sylwestra/.

Relatywnie rzadziej badani internauci oceniają swoje ruch w charakterze zachowanie nieuczciwe w stosunku do pracodawcy oraz niewłaściwe. W najmniejszym stopniu polscy internauci są przekonani o szkodliwym wpływie tego na realizację obowiązków służbowych. Wyłącznie co piąty badany uważa, że korzystanie z Internetu w celach prywatnych w godzinach pracy wiecznie negatywnie wpływa na forma pracy.

Wyniki strategia pokazują plus, jak dużo godzin na dzień pracownicy poświęcają na swoje sprawy. Co pozostały internauta używający Internetu w pracy deklaruje, iż korzysta spośród niego w celach prywatnych statystycznie przez pół godziny, co szósty testowany choć przeznacza na ów finał dubel godziny na dzień albo więcej. Wskazania te mogą stanowić niemniej o wiele zaniżone – przede wszystkim ze względu na obawy natomiast awersja aż do przyznawania się aż do niewłaściwego wykorzystywania firmowego łącza. Domniemanie owo potwierdzają wyniki analogicznego pytania, wszak dotyczącego czasu poświęcanego na to za pomocą kolegów spośród pracy – w tej okolicy już co trzecia część ankietowany twierdzi, że są to co bynajmniej dwójka godziny na dzień.
Dodaj Tag