Rzetelne firmy

W Inne
0

Kierownictwo firm natomiast instytucji postrzega inwestycje w technologię jako przewodni element dla zwiększenia zdolności reagowania ich organizacji w ciągu najbliższych pięciu lat, np.: http://reklama.ub.waw.pl Duet trzecie ankietowanych stwierdziło, iż ich giętkość będzie zależała po największej części od momentu technologii: http://reklama.ub.waw.pl/tanie-karty-inteligentne/.

Umiejętność dynamicznej reakcji na zmiany umożliwia firmom zaś instytucjom podejmowanie szybkich decyzji natomiast modyfikowanie planów w związki od czasu zmieniających się potrzeb klientów a obywateli. W badaniu przeanalizowano ważność a postrzeganie zdolności aż do natychmiastowej reakcji. Z przeprowadzonych ankiet wynikają wymienione poniżej wnioski.

Jako najskuteczniejsze inwestycje umożliwiające rozwój elastyczności organizacji postrzegane są aplikacje, które mogą błyskawicznie dostosowywać się do ewoluujących potrzeb, tudzież przekształcenia infrastruktury technologicznej. Dyrektorzy generalni największą wagę przykładają do drugiego z tych czynników.

W świecie, w którym klienci wymagają natychmiastowego spełniania ich oczekiwań, firmy zaś instytucje państwowe muszą stanowić w stanie w mgnieniu oka natomiast skutecznie odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów oraz obywateli.

Pracownicy częściej upatrują przyczyn w mniejszej asertywności zaś bezwzględności kobiet. Niektórzy wskazują oraz, iż kobiety zatrudniane są na niższych stanowiskach, co zmniejsza ich szanse na przyspieszenie na stanowiska kierownicze.
Dodaj Tag