opisy gg

W Inne
0

Obecny rozkwit technologii ułatwiającej komunikację interpersonalną jest w zasadzie wielki. Zamiłowanie komunikatorami internetowymi, jakie pojawiło się z wzmożoną aktywnością w okolicach roku 2005 w dalszym ciągu nie przestaje dziwić, a programy komunikacyjne takie jak Gadu-Gadu stały się czymś pod każdym względem normalnym i nadzwyczaj znanym. Dzięki trywialnej wymianie wiadomości i łączności pomiędzy użytkownikami komunikatorów zyskują one coraz większe poparcie, a odkrywcze rozwiązania zyskują aprobatę użytkowników i są szybko wykorzystywane.

Pewnym z fundamentalnych elementów łączności pomiędzy użytkownikami Gadu-Gadu są opisy. Dzięki opisowi wiemy co w tej chwili dana osoba chce przekazać wszystkim znajomym. Nie musimy już wysyłać wiadomości jednozdaniowej do każdego z osobna. Każdy, kto jest zainteresowany nasza osobą może przeczytać opis, a kiedy zaciekawi go może nam posłać wiadomość z pytaniem, lub inną dodatkową informacją dotyczącą danego zagadnienia. Opisy gg są także postacią wyrazu własnych poglądów i przekonań. W opisach lokujemy rozmaitego rodzaju przesłanie, które chcemy przekazać w świat. Wyznaczamy własną tożsamość i własną indywidualność. Aktualnie opisy w komunikatorach mają nader duże znaczenie dla ich użytkowników, szczególnie tych młodych, jacy wielbią czuć się indywidualistami i ludźmi niezależnymi od nikogo.

Opisy zezwalają im na utożsamianie się z pewnymi poglądami i ideami. Jest to składnik społeczny, któremu wskazane jest się dokładnie przyjrzeć.
Dodaj Tag