Program do PITów 2012

W Komputery
0

PITY 2012 to najprostszy w obsłudze, nieodpłatny program do pitów 2011 ułatwiający rozliczenie pitu za 2011 rok oraz ich natychmiastowego wysłania do Urzędu Podatkowego poprzez sieć za pośrednictwem e-Deklaracji. Program pozwala na odliczenie takich ulg jak: ulga internetowa, ulga na dziecko, ulga mieszkaniowa, ulga rehabilitacyjna, darowizny. Używając program prześlesz 1% podatku na OPP.

Bezpłatny program PITY 2011 sprawi, że błyskawicznie utworzysz i przekażesz PITy roczne za 2011 rok - również bez ruszania się z mieszkania. Programem rozliczysz wszystkie najważniejsze ulgi (na przykład: ulga mieszkaniowa, ulga na rehabilitację, ulga prorodzinna, ulga na internet, darowizny).

Program PIT 2012 udostępnia wszelkie wzory PITów rocznych: PIT 38, PIT 37, PIT 36L, PIT 28, PIT 36, PIT 39. Oprogramowanie PITY udostępnia wszystkie aktualne załączniki, w tym PIT/D, PIT ZG, PIT-M, PIT/O, PIT/B, PIT-Z, dzięki temu możliwe jest odliczenie takich ulg jak: darowizny, ulga na dziecko, ulga na rehabilitację, ulga internetowa, ulga mieszkaniowa.

Program PITY 2012 do dostarczania e-Deklaracji poprzez Sieć nie wymaga kosztownego podpisu kwalifikowanego, jakkolwiek program do PIT 2011 udostępnia też opcję autoryzacji rozliczeń PIT rocznych takim certyfikatem.

Cały proces przesłania formularza, odebrania i druku potwierdzenia UPO (Urzędowego Poświadczenia Odbioru) wykonuje się całkowicie samoczynnie w obrębie naszego programu, nie potrzebujesz uruchamiać jakichkolwiek pozostałych aplikacji obcych ani pobierać formularzy w formacie PDF upublicznianych przez Ministerstwo Finansów.

Dzięki samoczynnemu liczeniu większości pozycji druku PIT wykonanie standardowego zeznania PIT-37 w programie PIT 2011 sprowadza się do wpisania własnych danych identyfikacyjnych oraz wprowadzenia kilku sum z informacji PIT-11, mianowicie sumy przychodu, kwoty kosztów uzyskania przychodu, kwoty należnych przedpłat na podatek dochodowy i sum uiszczonych składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne.

Można to wykonać dosłownie w czasie paru minut oraz natychmiast przekazać deklarację do Urzędu Skarbowego poprzez sieć Internet.
Nie odnajdziesz bardziej banalnego sposobu na wysłanie PIT rocznego za 2011 rok.
Nie pobieramy absolutnie żadnych opłat za możliwość korzystania z programu, jest całkowicie bezpłatny!
Dodaj Tag