Programy do PITa 2011

W Komputery
0

Program do rozliczania PIT to niezwykle łatwy w obsłudze, bezpłatny program do pit 2011 pozwalający na rozliczenie pit za 2011 rok i ich natychmiastowego przesłania do Urzędu Podatkowego poprzez sieć za pośrednictwem systemu e-Deklaracje. Program pozwala na uwzględnienie wszystkich ulg na przykład: darowizny, ulga mieszkaniowa, ulga prorodzinna, ulga na internet, ulga na rehabilitację.

Bezpłatny program PITY 2012 spowoduje, iż bardzo szybko stworzysz i wyślesz deklarację podatkową za rok 2011 - bez wychodzenia z domu. Programem odliczysz wszystkie najważniejsze ulgi (np.: ulga mieszkaniowa, ulga na dziecko, darowizny, ulga rehabilitacyjna, ulga na internet).

Program PIT 2012 udostępnia wszystkie typy druków PIT rocznych: PIT-37, PIT-28, PIT-38, PIT-36, PIT-36L, PIT-39. Program PIT 2011 udostępnia wszystkie wymagane załączniki, w tym PIT ZG, PIT M, PIT D, PIT Z, PIT-0, PIT B, dzięki temu możliwe jest odliczenie takich ulg jak: ulga internetowa, ulga mieszkaniowa, darowizny, ulga na rehabilitację, ulga na dzieci.

Program PIT 2011 do wysyłania e-Deklaracji poprzez Sieć nie potrzebuje dosyć drogiego certyfikatu kwalifikowanego, aczkolwiek program PIT 2012 posiada również opcję podpisywania PIT-ów rocznych za pomocą takiego podpisu.

Cały proces wysyłki deklaracji, odebrania i wydruku formularza UPO (Urzędowego Potwierdzenia Odbioru) odbywa się całkowicie automatycznie w ramach programu PIT 2012, nie potrzebujesz uruchamiać żadnych pozostałych programów zewnętrznych ani otwierać druków PDF upublicznianych przez Ministerstwo Finansów.

Dzięki samoczynnemu obliczaniu prawie wszystkich pozycji formularza PIT utworzenie standardowej deklaracji PIT-37 w programie PIT 2011 ogranicza się do wpisania własnych danych identyfikacyjnych oraz przepisania kilku sum z druku PIT-11, czyli sumy przychodu, sumy kosztów uzyskania przychodów, sumy wpłaconych zaliczek na podatek dochodowy i kwot zapłaconych składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne.

Można to zrobić dosłownie w czasie kilku minut oraz od razu przesłać zeznanie do Urzędu Podatkowego przez Internet.
Nie znajdziesz szybszego sposobu na dostarczenie PIT rocznego w roku 2011.
Nie wymagamy absolutnie żadnych opłat za używanie programu, jest całkowice bezpłatny!
Dodaj Tag