Obrazy Rumin reprodukcje, płótna

W Malarstwo
0

Miło nam jest że nie z przypadku znaleźliście się Państwo na naszej stronie firmowej P.P.H.U Rumin - firmy trudniącej się tworzeniem portretów reprodukcji, wizerunków płóciennych , a także ram obrazowych. Miło nam jest ugościć kogoś, kto znalazł się tutaj bo zapewne szuka pięknej sztuki którą jest malarstwo , a także barwne , pełne emocji obrazy, które obok rzeźby i grafiki są jedną z gałęzi artyzmów plastycznych. Pożądalibyśmy zobrazować swoje autorskie prace , które zleciliśmy wspaniałym Polskim malarzom po to tylko, aby umożliwić ekspansję sztuki i sposobność dotarcia jej do Państwa domostw, ażeby już zawsze były nie tylko podziwiane, lecz też aby były chlubą i ozdobą domowego wystroju.
Jako jeden z bardzo dużych Polskich producentów obrazów , posiadamy ponad 350 zastrzeżonych deseni , które są znane i sławne też w całej Europie Centralnej i Wschodniej, a dodatkowym atutem jest fakt, iż posiadamy w sprzedaży ręcznie malowane obrazy lniane, zrobione na pojedyncze zlecenie, co nadaje naszym obrazom doborowy ton, jako, że nie da się namalować pieczołowicie takiego samego obrazu dwa razy.
Cieszymy się, iż popularność posiadania sztuki malarskiej w domu wzrasta każdego dnia, co dopuszcza nam urzeczywistniać swoje plany promocji sztuki, a Państwu posiadania sztuki na własność. Chcemy również pochwalić się że cały czas pracujemy nad unikatowymiwzorami obrazów a także nad fototapetami. Pragniemy uruchomić już wkrótce produkcję na dużo większą skalę. kwiaty
Dodaj Tag