malarstwo artystyczne

W Malarstwo
0

Oprawa obrazow

:
malarstwo artystyczneInteresuje się dekorowaniem obrazow olejnych i nasciennych oraz obrazy olejne.

reprodukcje obrazow

:
Wychodząc na przeciw panstwa wymaganiom chciałabym aby moje obrazy, w charakterze ofertę urozmaicenia designu wnętrz Państwa mieszkań czy miejsc pracy. Maluję obrazy olejne od dziesięciu lat, w tym kopie sławnych malarzy. Komponuję i maluję również własne propozycje, dostosowując obraz do charakteru otoczenia.

malarstwo artystyczne

:
Wszystkie obrazy i rysunki powstały w latach 1989-2013. Większa część filmów utworzona jest w technice olejnej na płótnie, ale są też akryle, gwasze.

Malarstwo olejne

:
Obrazy tworzone przeze mnie są różne, zależnie od rodzaju, przeznaczenia i atmosfery pomieszczeń. Zamysłem moim i pragnieniem jest, aby obrazy były spełnieniem Państwa oczekiwań, czymś przyjemnym i oryginalnym. Aby dawały natchnienie. Obrazy i malarstwo nascienne jednocześnie pełnią rolę urządzeń tworzących pozytywne samopoczucie i podobnie, jak muza mogą być odzwierciedleniem Państwa wspomnień czy też marzeń, budowania natchnienia, które emanuje i otwiera drogę kreatywnego i przydatnego myślenia.
Najwyższym celem mojej pracy jest Państwa satysfakcja. Pragnę, aby moje czynności spełniały wszystkie Państwa oczekiwania, stając się integralną częścią środowiska, w jakim spędzacie czas. Jeśli spoglądając na wiszący obraz pomyślicie Państwo “fajnie ze on tu jest”, to mój cel pozostał osiągnięty.
Dodaj Tag