Usługi dla medycyny

W Medycyna
0

Rozliczenia z NFZDrugą formą współpracy jest doraźna pomagier niedaleko oferty do nfz. Kierujemy ją aż do tych spośród Państwa, którzy chcieliby posłużyć się z możliwości rozliczenia ich placówki jednakowoż gabinetu jednokrotnie albo z rzadka np., spośród powodu urlopu czy też nawału innych obowiązków. W ramach pomocy doraźnej oferujemy te same usługi co w przypadku stałej współpracy na tych samych zasadach w ciągu wyjątkiem dostępu aż do części naszej okolica przeznaczonej w celu stałych Klientów.

Nasza mądrość natomiast próba pozwala Państwu oferować prawa ręka przy konkursie ofert gwoli NFZ. Dołożymy wszelkich starań ażeby oferta kiedy dodatkowo wszystkie załączniki w wersji elektronicznej natomiast papierowej były wykonane wedle zasad wyznaczonych za pomocą Narodowy Zasoby finansowe Zdrowia. Stworzymy kopię oferty na płycie Kompakt tudzież w wersji papierowej.

Zależy nam niesłychanie na zadowoleniu naszych klientów, z tej przyczyny oferujemy opcja zdalnego połączenia się z Państwa komputerem w pracy albo w domu. Zaletą takiego połączenia jest szybka reakcja z naszej okolica w przypadku rozliczeń kiedy również problemów z oprogramowaniem. Jeśliby zdecydują się Kraina na samodzielne uzupełnianie swojej bazy pacjentów, wystarczy po skończonej pracy aparat telefoniczny do nas zaś my zajmiemy się obecnie rozliczaniem.

Polityka jakości

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż we współczesnym świecie pełnym konkurujących ze sobą przedsiębiorstw, jedną spośród najważniejszych rzeczy pomagających osiągnąć pomyślność jest oferowanie usług najwyższej jakości natomiast dbanie o stałe jej podnoszenie. Wysoka postać oferowanych usług oznacza spokój naszych Klientów. Gdy naczelny liczebność jakościowy staramy się utrzymywać się oferując
Dodaj Tag