Modne fryzury

W Moda
0

Podstawą dbania o włosy jest z pewnością poprawnie dobrany szampon, odrębny do włosów wyschniętych i cienkich, a różny do przetłuszczających się. Od czasu do czas dobrze jest zastosować szampony specjalistyczne, np. wzmacniający. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasze fryzury będą super.

że szampony że nasze humory, z powodu na lecznicze właściwości, można wybrać rześkie, owocowe aromaty, lub kokosowe. Najlepszym zabiegiem na zdrowe włosy jest spłukiwanie ich wodą z sokiem z cytryny. Skutkuje to zakwaszenie i zamknięcie łuski włosa, co owocuje tym, że robią się one ładne. Pamiętaj, żeby po płukaniu nie zawijać włosów w turbanie, ponieważ ciepłe gruczoły wtedy szaleją i włosy w krótkim czasie się zatłuszczą, poczytaj na: 47/">galeria fryzur

Późniejszym krokiem musi być stosowanie masek i odżyweczek. Te kosmetyki mają poważnie duże zalety, np: regenerują. Należy odnaleźć taką, która będzie najlepsza dla naszych włosów. Włosy trzeba odżywiać raz w tygodniu, po kąpieli nałożyć maseczkę lub odżywkę na włosy na około 5-10 min.. W sytuacji gdy ich stan jest niezły, odżywkę nanosimy tylko na końcówki. Istnieją odżywki, których nie trzeba nawet opłukiwać wodą, a nowością są silnie odżywiające maski, które używa się przed myciem.
Dodaj Tag