Baterie do wózków widłowych

W Motoryzacja
0

FHU Alex zajmuje się dystrybucją i sprzedażą ogniw galwanicznych, wśród których szczególne miejsce zajmują akumulatory 12v, baterie trakcyjne, akumulatory trakcyjne oraz akumulatory żelowe. Są to głównie akumulatory i baterie do wózków widłowych. Oprócz tego w ofercie znajdują się prostowniki firm zarówno czeskich, jak i niemieckich, znanych ze swojej jakości.
Jeśli Twa bateria trakcyjna bądź akumulator trakcyjny nie działają prawidłowo - nie wszystko stracone! W ofercie mamy także serwis baterii i akumulatorów w skład którego wchodzą analiza stanu baterii i prostowników, usuwanie usterek, konserwacja i doradzanie w zakresie określenia właściwych technologii elektrycznych. Ponadto powszechną u nas usługą jest regeneracja baterii trakcyjnych.
Dla koneserów i fachowców z dziedziny zasilania akumulatorowego szczególnie warte polecenia i interesujące będą akumulatory żelowe, które także posiadamy w swojej ofercie. Akumulatory żelowe niezależnie od pojemności mogą pracować prawie w każdej pozycji. Konstrukcja i technologia akumulatorów żelowych nie pozostawia możliwości wylania elektrolitu na zewnątrz, gdyż jest on uwięziony w specjalnych separatorach z włókna szklanego.
Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty.
Dodaj Tag