Agencja reklamowa Warszawa

W Reklama
0

Chciałbym zainteresować Państwa ofertą naszej agencji reklamowej Fdesigners.net. Funkcjonujemy na rynku już od kilku lat, realizując projekty graficzne jak również sporządzając witryny internetowe, portale ogłoszeniowe, serwisy społecznościowe oraz sklepy internetowe dla naszych klientów zarówno z Polski jak i z zagranicy.
Główna siedziba znajduje się na obszarze miasta Lublin jednakże naszymi partnerami są także spółki z takich miast jak Warszawa, Wrocław, Katowice i inne.
Cechą wspólną wszystkich wykonywanych portali WWW i aplikacji sieciowych jest wysoka dbałość o szczegóły. Dbamy o zadowolenie naszych odbiorców o czym przekonało się już wiele przedsiębiorstw. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z nami.
Realizacja serwisu www odbywa się w kilku etapach.
- Pierwszym z nich jest dokładny wywiad na temat wymagań klienta, jego potrzeb i możliwości. Pozwala to zaoferować usługę dopasowaną wizualnie, funkcyjnie a także ekonomicznie.
- Etap drugi to realizacja szkicu graficznego. Na podstawie zebranych informacji grafik przygotuje indywidualny wzór graficzny, dopasowany zarówno kolorystycznie jak i pod względem układu i ergonomii. W razie konieczności uzgadniana jest forma logotypu i inne elementy serwisu WWW. Po dopasowaniu szkicu do oczekiwań odbiorcy całość przenoszona jest do etapu trzeciego.
- Ostatnim etapem jest prawdziwa realizacja strony albo sklepu internetowego po którym jest on wypełniany przesłanymi treściami i innymi materiałami.
Zapraszamy do kooperacji
Dodaj Tag