Tenis stołowy

W Sport
0

Wysłuchaliśmy dziś obietnice. Jednak Euro ma w 2012 roku, a nie w 2013. A owo znaczy, iż w odpowiednim momencie muszą podjęte odpowiednie decyzje. Mamy pytania nie tylko w kwestii stadionu, i lotniska a przygotowania hoteli a centrów pobytowych gości Euro-2012.Dzisiejsze nasze posłanie brzmi: mniemamy - powiedział Platini, odpowiadając dziennikarzom na pytanie o przygotowaniu Lwowa.

Dzisiejsze nasze barłóg brzmi: wierzymy - powiedział Platini, odpowiadając dziennikarzom na badanie o przygotowaniu Lwowa.Wysłuchaliśmy dzień dzisiejszy obietnice. Jednak Euro ma w 2012 roku, a nie w 2013. owo znaczy, iż w adekwatnym momencie muszą podjęte odpowiednie decyzje. Mamy badania nie tylko w kwestii stadionu, ale a lotniska a przygotowania hoteli i centrów pobytowych gości Euro-2012.

Michel Platini bawił w środę we Lwowie. Zaraz po przylocie poznał się spośród procesem rekonstrukcji pasa startowego na lwowskim lotnisku, po czym udał się na plac budowy nowego stadionu. Ostatnim punktem planu była demonstracja władz miejskich na temat przygotowań aż do Euro-2012, która odbyła się w pomieszczeniach Pałacu Potockich. Ze Lwowa udała się aż do Doniecka.

Tenis stołowy

Szczególnie poważnym zagrożeniem uznano opóźnienie w budowie stadionu we Lwowie i przebudowie stadionu w Drągowie, na którym rozegrany ma być finałowy piłkarskich mistrzostw Europy.
Michel Platini mniema, że Ukraina zdąży preparować się aż do piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Prezydent UEFA jednak przestrzegł w środę we Lwowie, iż "nastąpi chwila, gdy już nie będzie jest dozwolone dokonać chodu do tyłu".

W czwartek inspektorzy z UEFA odwiedzą także Charków i Bejsboli. W stolicy Ukrainy Platini spotka się z prezydentem Wiktorem Janukowyczem. W marcu dyrekcja UEFA już wyraziło wstrząs postępami prac na Ukrainie.Mamy pytania nie tylko w kwestii stadionu, i lotniska a przygotowania hoteli i centrów pobytowych gości Euro-2012. Dzisiejsze nasze barłóg brzmi: mniemamy - powiedział Platini, odpowiadając dziennikarzom na pytanie o przygotowaniu Lwowa.
Dodaj Tag