Historia Johnhego Deppa

W Teatr
0

Na tym portaluchcę skupić swoją uwagę na postaci jaką jest Johnny Depp . Dla mnie to głównie aktor. Zaobaczyłam już niemal większość filmów z jego udziałem. W tym wybrane po kilka, a może nawet kilkadzieśiąt razy. To zaskakujące, ze ktoś potrafi aż tak silnie zafascynować. Nie umiem wyjaśnić jego fenomenu. Nie jest szokująco elegancki, ani najmłodszy. Ma już w końcu te czterdzieści lat. Ale mimo to jest niezmiernie pociągający i seksowny. Ma w sobie to coś i nie są to pieniądze! Dla takiego mężczyzny można stracić głowę.
Pierwszy film jaki z nim zobaczyłam to „Edward Nożycoręki”. Byłam wówczas jeszcze młodą dziewczynką, która nie do końca rozumiała wszystko. Po długim czasie ponownie drapnęłam po ten film i przyjęłam go całkowicie inaczej. Johnny nie budził już we mnie lęku, ani przerażenia. Zaczęłam się interesować jego filmami. Wypożyczałam następne filmy no i tak to się zaczęło i trwa do dziś.
Depp to jedyny w swoim rodzaju kameleon. Umie zagrać absolutnie WSZYSTKO od szaleńca, pijaka, kapitana statków po troskliwego ojca poszukującego zemsty czy szpiega, który zmienił swoją tożsamość. To niesamowite i zaskakujące. Jedna osoba jest wstanie zrobić coś tak nieprawdopodobnego. Jest on synonimem prawdziwego aktora. Nie gra tylko, aby zarabiać, ale aby iść do przodu. Przyjmuje interesujące propozycje, które wymagają niejednokrotnie dużego wysiłku. Moim zdaniem się opłaca. Jego przygody możemy oglądać na ekranie. Rocznie gra co najmniej w jednym filmie. Na swoim koncie ma ich już około pięćdziesięciu. To imponujący dorobek. Jego nazwisko przyciąga tłumy fanów, ale przede wszystkim fanek, do kin. Kinomaniacy z przyjemnością go oglądają. Jest naprawdę lubianym artystą, bo tak można o nim powiedzieć. Ma on wiele talentów, o których nie wszyscy sobie zdają sprawę m.in. umię grać na gitarze. Występował na scenie z Alice’em Cooper’em.
Dodaj Tag