Orange kocha inaczej co znaczy, że monopol wraca

W Telekomunikacja
0

OrangeO Orange da się prawić dużo, z przykrością muszę stwierdzić raz za razem rzadziej dobrze. Sieć telefonii komórkowej Orange, wspólnie z wszelakimi innymi usługami na rynku polskim przejmuje pozycję monopolisty a co za tym idzie coraz gorzej traktuje swoich klientów.

Dziś może kilka słów o Orange jako Orange gsm. W dalszym ciągu tyci wzór traktowania nas - abonentów.
Orange jest internacjonalną marką telefonii komórkowej. Oferuje usługi w 18 krajach. Razem ma powyżej 84 mln klientów (31.12.2005). 19 września 2005 marka Orange była wprowadzona do Polski za pośrednictwem operatora PTK Centertel.
Marka ta podmieniła markę Idea. Marka Orange należy do France Télécom, m.in. decydującego udziałowca w TP S.A. W Polsce jest liderem na polskim rynku z więcej niż 14,4 mln. klientów.
Co o orange piszą internauci:
"Mój chłopak musiał przedłużyć umowę. Wydzwaniali konsultanci, rozsławiali, ilustrowali ekstra oferty.
W końcu na jakąś się zgodził. tysiąc razy mowa była o PRZEDŁUŻENIU umowy. Następnego dnia przybywa kurier, otwieramy pudełko, aparat telefoniczny, umowa, całokształt super.
I nieoczekiwanie cisnęła nam się w oczy koperta z kartą SIM. Uwidacznia się, iż konsultant uznał, iż tymczasem zrobi nową umowę, miast przedłużenia. Orange skargi nie przyjęło, bowiem naderwaliśmy kopertę z kartą SIM!!
I tak przyszło opłacać dwa abonamenty... Już niedługo wita nas kolejny operator..."
No i może przykład radzenia sobie:
"Miałem tego rodzaju kłopot, rozwiązaniem jest:
- transfer numeru do drugiej sieci w 1 dzień
- transfer z powrotem w 1 dzień
Zasadniczo przedtem to sprawdzałem i da się zyskać albowiem otrzymujesz ofertę dla klientów przenoszących numer".
A więcej na www.msfera.pl
Dodaj Tag