lakiery do paznocki

W Uroda
0

Lakiery do paznokci
Lakier do paznokcina ogół są w różnorakich odcieniach i mają delikatny pędzelek, którym bezproblemowo uda nam się zrealizować zamówienie na wzorek, który mamy wykonać. Przeważnie ciężko jest samemu sobie wykonać takie wzorki na wszystkich szponkach, często lewą rękę (praworęczni), jest nam zrobić prościej niż prawą. W związku z tym pożądane byłoby poprosić kogoś o pomoc, albo po prostu udać się do stylistki paznokci. Profesjonalistki posługują się wieloma kolorami lakierów do zdobień, dzięki czemu będziemy miały duży wybór kolorów.Nieraz też stylistki paznokci posiadają autorskie portfolio, dzięki jakiemu możemy wyłowić sobie desenie, jakie nam się podobają. Pamiętajmy, że nie zawsze estetycznie wygląda, gdy wszystkie pazury mają wzory, lepiej czasami wygląda gdy na jednym lub dwóch paznokciach jednej ręki uczynimy małe, łagodne wzorki.

Niemniej deseni jest mnóstwo, o ile wybierzemy na przykład szachownicę, powinnyśmy wykonać ją na wszystkich paznokciach. Taka szachownica to godny podziwu, ale też śmiały wybór. Nie każda pani może sobie pomalować tak paznokcie, przede wszystkim dlatego, że szachownica jest czarno biała, więc nadzwyczaj śmiałe kolory!

Lakiery do paznokci i zdobień nie nadają się do pomalowania całego paznokcia, mają one zbyt mały pędzelek do tego, a z tej przyczyny zanim zamalujemy połowę płytki paznokcia, to już ten lakier do paznokci będzie suchy.
Dodaj Tag